Oblíbené

5 oblíbených alb 14 oblíbenců

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(adalindjuliette)
Tento profil vznikl pro naši krásnou Adélku (nyní Kirušku), která se narodila v naší chovatelské stanici Mal Doran dne 9.10. 2012 v našem vrhu "A". Rádi bychom jí sem po celý její život nahrávali fotečky z jejího domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
(adriavalanis)
Tento profil vznikl pro naše nádherné černoočko Adrii (Adria Valanis Mal Doran), která se narodila v naší chovatelské stanici Mal Doran jako druhé štěňátko a úplně první psí holčička dne 9.10. 2012 v našem vrhu "A". Rádi bychom jí sem tedy po celý její život nahrávali fotečky z jejího nového domova :)
(akronstorm)
Tento profil vznikl pro naše hafíčka modrého Akronka, který se narodil v naší chovatelské stanici Mal Doran dne 9.10. 2012 v našem vrhu "A". Rádi bychom mu sem po celý jeho život nahrávali fotečky z jeho domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
(albaaschen)
Tento profil vznikl pro naši úžasnou Aschenku, nyní Héru, která se narodila v naší chovatelské stanici Mal Doran jako páté štěňátko dne 9.10. 2012 v našem vrhu "A". Rádi bychom jí sem po celý její život nahrávali fotečky z jejího domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
(andromedamedy)
Tento profil vznikl pro naši nejmenší Andromedku a v novém domově už jen Medynku, která se narodila v naší chovatelské stanici Mal Doran jako jedenácté štěňátko dne 10.10. 2012 v našem vrhu A. Rádi bychom jí sem po celý její život nahrávali fotečky z jejího domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
(andyzephyr)
Tento profil vznikl pro našeho psího kluka Kenza (Andy Zephyr), který se narodil v naší chovatelské stanici Mal Doran dne 9.10. 2012 v našem vrhu "A". Rádi bychom mu sem po celý jeho život nahrávali fotečky z jeho domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
(apolloprim)
Tento profil vznikl pro našeho chlapečka Apíčka (nyní Baronka), který se narodil v naší chovatelské stanici Mal Doran dne 10.10. 2012 v našem vrhu "A". Rádi bychom mu sem po celý jeho život nahrávali fotečky z jeho domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
(argosalistar)
Tento profil vznikl pro našeho mazlíčka Argoska, který se narodil v naší chovatelské stanici Mal Doran dne 9.10. 2012 v našem vrhu "A" jako úplně PRVNÍ štěňátko. Rádi bychom mu sem po celý jeho život nahrávali fotečky z jeho domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
(avalonavenis)
Tento profil vznikl pro naši krásou JBinku (Avalon Avenis), která se narodila v naší chovatelské stanici Mal Doran dne 10.10. 2012 v našem vrhu "A". Rádi bychom jí sem po celý její život nahrávali fotečky z jejího domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
(anettearine)
Tento profil vznikl pro naši milovanou Anetku, která se narodila v naší chovatelské stanici Mal Doran dne 9.10. 2012 v našem vrhu "A". Rádi bychom jí sem po celý její život nahrávali fotečky z jejího domova, vycházek, dovolených a tak různě :)
Fotografie ze života našich čtyřnohých mazlíčků a odchovů z naší chovatelské stanice Mal Doran.
Zážitky s našimi psími mazlíčky.

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama